Hakkımızda

2013 yılında kurulan firmamız; ülkemizin artan karayolları ağı, duble yollar ve karayollarının yenilenmesi sürecinde üstün bir rol üstlenmiştir. 

Pek çok havaalanı otoyolları, devlet yollarının Bitüm ve Asfalt emisyonu tedarikinde, sektörde deneyimli personelleriyle ve araç parkıyla emin adımlarla çalışmaya devam etmektedir.

Biz Güven Asfalt A.Ş. olarak Bitüm tedarikinde Türkiye’nin önde gelen 60’a yakın yol ve inşaat firmaları ile çalışmaktayız. Ayrıca lojistik faaliyetlerini firmamızın araç parkı ile sağlamaktayız.

Bitüm sektöründe emin adımlarla ilerleyen firmamız, hizmet verdiği sektörle yetinmeyip, hammaddesi Bitüm olan su yalıtım malzemesi Membran’ın üretimi işine de başlayarak, 2015 yılında Güven Membran Su Yalıtım Mlz. Nak. A.Ş. firmasını kurmuş ve üretim hayatına başlamıştır.

2015 yılında yatırımlarına devam eden Güven Asfalt şirketimiz; Sinyalizasyon, Elektrik ve Elektromekanik sektörüne giriş yaparak, Güven Sinyalizasyon A.Ş. adı altında başka bir şirket daha kurmuştur.

2017 yılında turizm sektörüne giriş yapan firmamız, Kızılcahamam’da Türkiye’nin en büyük termal turizm tesisi ve kongre merkezlerinden biri olan Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa &Wellness’i mülkiyetini de şirket bünyesine katmıştır.

Şirketimiz eğitim sektöründe de ülkemize hizmet etmek amacıyla Batıkent Çakırlar’da bulunan 600 öğrenci kapasiteli Teknofen Anadolu ve Fen Lisesi Koleji’ni bünyesine katmıştır. Geleceğimizin umudu olan gençlerimizi, yarınlara hazırlamak adına üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmek çabasına girmiştir.

Ayrıca 2017 yılında şirketimiz, Ankara’nın en prestijli projelerinden biri olan Eliz Kule Ovacık’ta, konut ve iş yerleri inşaatına Oran Dağıtım A.Ş. firması ile ortak olarak başlamıştır.